reklama

iOS 16.4.1 přináší důležité opravy

iOS 16.4.1 přináší důležité opravy
2023-04-08T20:11:21+01:00
• 9. 4. 2023

Zdroj: NextPit (se souhlasem)

Dobrá zpráva pro jablíčkáře. Apple vydal novou aktualizaci iOS 16.4.1, která opravuje chyby týkající se emoji a Siri. Pokud tedy máte problémy s těmito funkcemi, doporučujeme vám si aktualizaci co nejdříve stáhnout.

iOS 16.4.1

Jak aktualizaci nainstalovat? Jednoduše otevřete aplikaci Nastavení na svém iPhonu, zvolte sekci Obecné a tam pak vyberte Aktualizace softwaru.

Podle oficiálních poznámek od Applu, tato aktualizace opravuje chyby, které způsobovaly, že emoji s tlačícíma rukama nezobrazovaly varianty tónu pokožky a Siri nereagovala na některé dotazy. Kromě toho, aktualizace také řeší dvě bezpečnostní díry, které byly aktivně zneužívány.

iOS 16.4.1

Zdroj: Dotekomanie.cz

Je fajn vědět, že Apple se snaží co nejrychleji řešit softwarové problémy, které uživatelé hlásí. Aktualizace je k dispozici pro všechny iPhony, které dokáží spustit iOS 16, tedy všechny iPhony od modelu 8 a novější.

Není to jen zlepšení pro uživatele iPhonů, ale také ukazuje, že Apple si uvědomuje důležitost bezpečnosti pro své uživatele. I když se zdá, že aplikace Počasí stále trpí výpadky, tato aktualizace se jí nevěnuje. Problémy s touto aplikací pravděpodobně spočívají na straně serveru, takže Apple nemusí aktualizovat iOS, aby je řešil.

Zdroj: 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat