reklama

Apple sám spouští prodej repasovaných iPhonů

Apple sám spouští prodej repasovaných iPhonů
2023-01-27T16:34:11+02:00
• 28. 1. 2023

Zdroj: Apple

Kalifornský Apple se rozhodl zamíchat kartami také mezi online prodejci s repasovanými iPhony, a to v rámci Evropy dříve než na domácí půdě. Ve vybraných zemích pomalu spouští známý program Certified Refurbished, ve kterém lze prozatímně pořídit trojici telefonů iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max. Zatím akorát nevíme, kdy začnou nabízet základní model iPhone 13.

Sbohem „bazarovkám“

Případní zájemci se mohou těšit na zařízení s novou baterií, novým vnějším kabátkem nebo případně dalšími vyměněnými díly, která jsou samozřejmě originální. Dále zároveň nainstalují aktuální verzi iOS, plně otestují funkčnost, důkladně jej očistí a vloží do speciální krabičky s kompletním příslušenstvím.

Posledním bonusem je plná roční záruka včetně bezplatného doručení či vrácení. Aby toho nebylo málo, tak máte možnosti si dodatečně přikoupit rozšířenou záruku AppleCare+. Prodej startuje v Itálii, Španělsku, Velké Británii a nám blízkém Německu.

Výrobce uvádí, že cenovka je ponížena o 15 % oproti tržním cenám, takže například iPhone 13 Mini (256 GB) za 779 eur (tj. cca 18 554 Kč) vychází o 140 eur levněji. Ve Spojených státech dojde k zahájení projede zanedlouho, protože na stránce je již zakartován iPhone 13. Zda Apple do budoucna plánuje rozšíření programu, nelze momentálně příliš očekávat.

Zdroje: apple.com, macrumors.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat