reklama

Oppo chystá Find N2 Flip, konkurenci pro Galaxy Z Flip4 aktualizováno

Oppo chystá Find N2 Flip, konkurenci pro Galaxy Z Flip4 [aktualizováno]
2022-12-06T19:30:39+01:00
• 6. 12. 2022

Oppo Find N; Zdroj: Oppo

Aktualizováno 6. 12.

Pp pár dnech zde máme další informace kolem Find N2 Flip od společnosti Oppo. Konkrétně unikl tiskový render tohoto véčka s ohebným displejem. Sice si musíme počkat na oficiální představení, ale pokud je legitimní a skutečně nabídne takto velký displej na vnější straně, bude mít nespornou výhodu oproti současným mobilům s touto konstrukcí. Mimo to stále více zaznamenáváme informaci, že právě Find N2 Flip zamíří na globální trh, tedy zřejmě i do Česka, nebo minimálně bude dostupný v EU.

gsmarena 002 1 650x787x

Zdroj: GSMArena (se souhlasem)

Původní článek 3. 12.

Na trhu se smartphony s ohebným displejem ještě není mnoho modelů a dá se v podstatě říci, že subkategorie ohebných véček je ještě omezenější, co se týče počtu společností, které nabízí takové zařízení. Hlavním tahounem je Samsung se svým modleem Galaxy Z Flip4. Oppo ale chystá konkurenci v podobě Oppo Find N2 Flip.

Galaxy Z Flip4 – evoluÄŤnĂ­ ohĂ˝baÄŤka [recenze]

Oppo Find N2 Flip

Objevilo se krátké video nadcházející novinky Oppo Find N2 Flip, které sice obsahuje zařízení v ochranném obalu, ale na druhou stranu se dozvídáme, že na vnější straně bude poměrně velký displej. Dle spekulací by se mělo jednat o 3,26palcový AMOLED panel, což je dostatečná velikost na prohlížení obsahu a také nějaké pokročilejší možnosti než třeba u modelu od Samsungu.

ssstwittercom 1670057966814 320x328x

Zdroj: Abhishek Yadav (se souhlasem)

Co se týče specifikací, zatím se spekuluje o procesoru Dimensity 9000+, takže se nebude jednat o pomalý mobil. Baterie by měla mít kapacitu 4300 mAh s podporou 44W nabíjení. Zadní strana bude obsahovat 50MPx senzor pro běžné focení a 8MPx ultra širokoúhlý snímač. Vnější displej má mít úhlopříčku 6,8 palců s otvorem pro 32MPx selfie kameru.

Oppo Find N je nový ohebný mobil kompaktnějších rozměrů

Jedna ze spekulací od věrohodného zdroje uvádí, že bychom se právě této novinky měli dočkat i v Evropě, ale zatím je zde možnost, že se k nám dostane klidně i jen sourozenec v podobě Oppo Find N2 Fold, ale na potvrzení si budeme muset počkat.

Zdroje: gsmarena.com, gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim