reklama

Populární klávesnice SwiftKey se vrací do AppStoru

Populární klávesnice SwiftKey se vrací do AppStoru
2022-11-22T09:30:56+01:00
• 22. 11. 2022

Zdroj: TheVerge

NativnĂ­ klávesnice na iPhonech a iPadech je pro nÄ›koho skvÄ›lá a pro jinĂ© utrpenĂ­ – pĹ™evážnÄ› pro ty uĹľivatele, kteří pĹ™ešli z Androidu. ÄŚistÄ› subjektivnĂ­m pohledem by nativnĂ­ klávesnice by mohla nabĂ­dnout kvalitnÄ›jší predikce a moĹľnost si klávesnici vĂ­ce pĹ™izpĹŻsobit podle svĂ©ho.

SwiftKey se vrací zpět do AppStoru

Microsoft v září stáhnul svou klávesnici SwiftKey z Apple AppStoru. Pro mnoho uživatelů včetně mne to bylo jisté zklamání, protože nebylo jasné, zdali se tato klávesnice vrátí zpět. Podle nedávného tweetu prezidenta pro Office Product Group v Microsoftu se klávesnice SwiftKey vrací zpět.

swiftkey 1150x1284x

Zdroj: GSMArena

Aby to nebyl návrat ledajaký do budoucna by dokonce měla obdržet nové funkce, které bude pravděpodobně brzy představeny. Klávesnice SwiftKey se do AppStoru vrací na základě silné zpětné vazby uživatelů, kteří ji chtěli vrátit zpět. Podle informací chce navíc Microsoft do klávesnice výrazně investovat.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim