reklama

3D tisk├írna Artillery┬áSidewinder-X2 3D Printer┬áza hubi─Źku sponzorovan├Ż ─Źl├ínek

3D tisk├írna Artillery┬áSidewinder-X2 3D Printer┬áza hubi─Źku [sponzorovan├Ż ─Źl├ínek]
2022-10-17T07:38:40+01:00
ÔÇó 17. 10. 2022

3D tisk je v m├│d─Ť a je z├íbavn├Ż. M┼»┼żete si vytvo┼Öit prakticky cokoliv. Ceny 3D tisk├íren jdou dol┼» a my v├ím dnes p┼Öin├í┼í├şme jednu 3D tisk├írnu, kterou m┼»┼żete po┼Ö├şdit ve speci├íln├ş slevov├ę akci opravdu za hubi─Źku.

3D tisk├írna Artillery┬áSidewinder-X2 3D Printer┬áza hubi─Źku

3D tisk├írna Artillery┬áSidewinder-X2 3D Printer je z 95 % ji┼ż jako hotov├Ż produkt, jej├ş mont├í┼ż je tak snadn├í. D├şky vysoce kvalitn├ş hlin├şkov├ę z├íkladn─Ť a port├ílu je zaji┼ít─Ťna naprosto skv─Ťl├í pevnost konstrukce a odolnost.

Tisk├írna Artillery┬áSidewinder-X2 3D Printer se vyzna─Źuje vysokou p┼Öesnost├ş d├şky stabiln├şmu pod├ív├ín├ş filamentu, celom─Ťd─Ťn├ę trysce, rychl├ęmu taven├ş a zah┼Ö├şv├ín├ş a tak├ę trojrozm─Ťrn├ęmu odvodu tepla.

3D tiskárna

Plo┼íina z tvrzen├ęho skla se speci├íln├ş povrchovou ├║pravou zaji┼í┼ąuje rovnom─Ťrn├Ż oh┼Öev, nezp┼»sobuje deformace a zaji┼í┼ąuje snadn─Ťj┼í├ş vyjmut├ş modelu. 3D tisk├írna je tak├ę vybavena certifikovan├Żm nap├íjec├şm zdrojem s nadproudovou, p┼Öep─Ť┼ąovou, tepelnou ochranou.

Tisk├írna Artillery┬áSidewinder-X2 3D Printer je kompatibiln├ş s r┼»zn├Żmi 1,75mm vl├íkny, jako jsou PLA, ABS, TPU, PETG, WOOD atd., kter├í jsou pou┼ż├şv├ína p┼Öedev┼í├şm pro dom├íc├ş v├Żrobu, jako jsou dekorace, hra─Źky, ru─Źn├ş pr├íce a podobn─Ť.

Tisk├írnu Artillery┬áSidewinder-X2 3D Printer m┼»┼żete zakoupit za cenu 7 026 K─Ź ÔÇô ZDE. Doprava je zdarma z evropsk├ęho skladu.

reklama
reklama

Obchodn├ş sd─Ťlen├ş za jeho┼ż obsah odpov├şd├í objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim