reklama

Realme Watch 3 přijdou ve verzi Pro

Realme Watch 3 přijdou ve verzi Pro
2022-09-02T13:30:55+01:00
• 2. 9. 2022

Realme Watch 3; Zdroj: Realme

V červenci byly představeny chytré hodinky Realme Watch 3, které spadají do nižší kategorie, a to nejen se svou cenou. Firma v současnosti chystá Realme Watch 3 Pro, tedy vylepšený model, což se odrazí i na samotné ceně.

Realme Watch 3 Pro?

V současnosti máme k dispozici produktový render hodinek Realme Watch 3 Pro, z kterého můžeme vyčíst, že moc změn se zde neodehraje v porovnání s červencovým modelem. Opět je na pravé straně jedno tlačítko a samotný displej, respektive je sklo zakřivené po stranách, ale samotný displej bude zřejmě plochý.

realme watch 3 pro image 556x1024 556x1024x

Zdroj: 91mobiles (se souhlasem)

K dispozici bude několik barevných variant a předpokládáme, že z pohledu designu se budou hodně podobat Realme Watch 3. Dokonce to vypadá, že i úhlopříčka zobrazovacího panelu bude relativně podobná. Realme Watch 3 Pro mají mít 1,78palcový displej. Zde ale dojde k výměně a místo LCD bude použita AMOLED technologie. S tím je spojena i změna rozlišení. Došlo k nárůstu na 368 x 448 pixelů.

Nepředpokládáme, že by zde měl být použit systém Wear OS. Realme spíše zvolí svůj proprietární systém. Na další informace si budeme muset počkat, ale k představení těchto hodinek by mohlo dojít v dohledné době. První budou dostupné na indickém trhu, ale následně by se mohly objevit i v Evropě.

Zdroje: 91mobiles.com, gizmochina.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim