reklama

Oppo připravuje A77s, má lepší specifikace než A77

Oppo připravuje A77s, má lepší specifikace než A77
2022-09-25T18:00:55+01:00
• 25. 9. 2022

Oppo A77; Zdroj: Oppo

V srpnu Oppo uvedlo další přírůstek v základní třídě, která se jmenuje Oppo A77. Bohužel specifikace jsou velmi slabé, a to i v případě samotného procesoru. Konkrétně se nabízí Helio G35 od Mediateku. S takovou výbavou asi jen tak nazujme, ale vylepšená verze má asi větší ambice.

Oppo A77s

Zatím nemáme k dispozici finální renedery chystaného modelu Oppo A77s, ale dle specifikací se bude jednat o velmi podobné mobily a nebude jednoduché je na první pohled je rozeznat. Například kamerová výbava zůstane nezměněná a i v tomto případě bude na zádech dvojice kamer s rozlišením 50 a 2 MPx.

OPPO A77 4G 900x677x

Oppo A77; Zdroj: Oppo

Přední strana opět bude mít LCD panel jen s HD+ rozlišením. Co se týče baterie, i zde budou zachovány součástky, takže se o energii bude starat baterie s kapacitou 5000 mAh a s podporou 33W nabíjení. Co se ale změní, tak bude samotný procesor. Místo použití nějakého z nižší třídy Oppo sáhne po lepším Snapdragonu 680 od Qualcommu.

Mobil se bude chlubit například stereo reproduktory, ale vzhledem k tomu, že displej bude mít nižší rozlišení, tak mobil nebude určen na konzumaci multimediálního obsahu. Na druhou stranu se dá předpokládat, že Oppo A77s nabídne velmi dobrou výdrž na jedno nabití a výkonu bude dostatek pro běžného uživatele. Kdy dojde k představení, zatím nevíme.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim