reklama

Aplikace Soundcloud je nyní k dispozici na WearOS pro beta testování

Aplikace Soundcloud je nyní k dispozici na WearOS pro beta testování
2022-09-11T18:00:28+01:00
• 11. 9. 2022

Zdroj: XDA

Společnost Google minulý měsíc oznámila, že na konci tohoto roku do WearOS přijdou nové aplikace Soundcloud a Deezer. Soundcloud nyní uvolňuje svou aplikaci pro beta testery.

Soundcloud beta pro WearOS je venku

Pokud si chcete aplikaci Soundcloud pro WearOS vyzkoušet již nyní, budete se muset zaregistrovat do beta programu a to na tomto odkazu. Aplikace se aktuálně nachází ve verzi 2022.09.07. Po registraci vám bude umožněno si stáhnou aplikaci od hodinek s WearOS z obchodu Google Play.

Screenshot at Sep 09 20 44 15 1642x1152x

Zdroj: XDA

Po instalaci bude nutné se přihlásit ke službě a to bude v telefonu, nebo přes web přímo na hodinkách. Samotné ovládání na hodinkách je relativně intuitivní. Přejetím na hodinkách do leva se dostaneme do knihovny, kde nalezneme oblíbené skladby, historii poslechu, návrhy a seznamy. Vzhledem k tomu, že se jedná o betu, je nutné počítat s jistou mírou nestability a neočekávaného chování aplikace.

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim