reklama

TikTok testuje novou funkci „V okolĂ­“ pro zobrazenĂ­ mĂ­stnĂ­ho obsahu

TikTok testuje novou funkci „V okolĂ­“ pro zobrazenĂ­ mĂ­stnĂ­ho obsahu
2022-08-27T13:30:32+02:00
• 27. 8. 2022

Zdroj: Dotekománie

TikTok ĂşdajnÄ› testuje novou funkci Nearby – V okolĂ­, která by mÄ›la nabĂ­zet mĂ­stnĂ­ obsah, tedy obsah pro lokalitu, kde se momentálnÄ› nacházĂ­te.

TikTok testuje novou funkci „V okolĂ­“

Podle mluvčího společnosti je nová funkce testována s vybranými uživateli v jihovýchodní Asii. Počet testerů je omezen a těm, kteří byli vybráni, se nově na domovské obrazovce objevila nová položka Nearby vedle položek Sleduji a Pro tebe. Nová funkce spočívá v tom, že tvůrci by měli mít nově možnost do svých videí přidávat i polohu.

Fa7gYY0XgAAwfDP 1284x2778x

Zdroj: Twitter

Tato nová funkce v sobÄ› samozĹ™ejmÄ› skrĂ˝vá velikĂ˝ potenciál a to nejen v kombinaci s uznávanĂ˝m algoritmem pro doporuÄŤenĂ­ obsahu, ale takĂ© v tom, Ĺľe tato novinka by sluĹľbÄ› TikTok otevĹ™ela novĂ© moĹľnosti a mohla by do jistĂ© mĂ­ry konkurovat takovĂ˝m sluĹľbám, jako je například TripAdvisor, nebo Google. SamotnĂ˝ senior viceprezident pro Google Knowledge & Information – Prabhakar Raghavan uvedl, Ĺľe mladĂ­ dnes namĂ­sto sluĹľeb Googlu pro vyhledávánĂ­ využívajĂ­ Instagram, nebo právÄ› TikTok.

Novinka by samozřejmě mohla otevřít nové obzory pro místní inzerenty, kteří by skrze platformu mohli zobrazovat reklamu na místní podniky a služby. TikTok uvádí, že stejně jako u jakékoli jiné testované funkce je možné, že se i funkce V okolí může před oficiálním spuštěním změnit nebo může být úplně zrušena.

Zdroj: techcrunch.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim