reklama

Instagram testuje novou funkci, která by se měla podobat populární aplikaci BeReal

Instagram testuje novou funkci, která by se měla podobat populární aplikaci BeReal
2022-08-27T11:43:17+02:00
• 27. 8. 2022

Zdroj: Dotekománie

Instagram již dávno není jen aplikace, která sloužila pro sdílení fotografií. Je to sociální síť, která se stále rozšiřuje a rozrůstá o nové funkce.

Instagram kopíruje populární aplikaci BeReal

Jednou z funkcí, která nyní Instagramu dominuje a zastínila původní účel, jsou krátká videa Reels. Instagram je v podstatě okopíroval od populární platformy TikTok. Nyní, jak se zdá, testuje novou funkci, která by měla být rovněž kopií tentokrát populární aplikace BeReal. Nová funkce by měla nést název IG Candid Challenges. Podstatou BeReal jsou každodenní výzvy, kdy je během dne aktivováno dvou minutové okno v rámci kterého mají uživatelé sdílet fotografii toho, co právě dělají.

insta bereal 1172x1102x

Zdroj: Twitter

Nové funkce si všiml vývojář aplikací pro reverzní inženýrství – Alessandro Paluzzi a zveřejnil o tom příspěvek na svém twitterovém profilu. Zatím není jasné, kdy a zdali bude tato funkce součástí Instagramu. Uveřejněné příspěvky v rámci IG Candid Challenges by se měly zobrazovat v panel pro Příběhy. Instagram nedávnou do své aplikace přidal funkci duální kamery, která umožňuje nahrávání současně předním i zadním fotoaparátem. Uvidíme, zdali se novinka stane oficiální součástí aplikace.

Zdroje: engadget.com, gizmodo.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat