reklama

Samsung zve┼Öejnil upout├ívku k p┼Öedstaven├ş nov├Żch ohebn├Żch mobil┼» aktualizov├íno

Samsung zve┼Öejnil upout├ívku k p┼Öedstaven├ş nov├Żch ohebn├Żch mobil┼» [aktualizov├íno]
2022-08-02T05:25:01+01:00
ÔÇó 2. 8. 2022

Zdroj: Samsung

Aktualizováno 2. 8.

Samsung za─Ź├şn├í stup┼łovat marketing kolem p┼Öedstaven├ş nov├Żch ohebn├Żch mobil┼». Krom─Ť toho se ale tak├ę dozv├şd├íme, ┼że ohebn├ę v├ę─Źko Flip4 bude k dispozici v 70 r┼»zn├Żch barevn├Żch verz├şch. Pochybujeme, ┼że si budete moci jen tak v obchod─Ť vyb├şrat mezi tolika modely, ale asi zde bude mo┼żnost si vybrat nap┼Ö├şklad na ofici├íln├şch str├ínk├ích a s n─Ťjakou d├ívkou trp─Ťlivosti dostanete k├Ż┼żen├Ż model.

Aktualizováno 28. 7.

Samsung kone─Źn─Ť zve┼Öejnil kompletn├ş upout├ívku k p┼Öedstaven├ş nov├Żch ohebn├Żch mobil┼». V n├ş l├ík├í zejm├ęna na schopnosti, ale mimo jin├ę jde vid─Ťt, ┼że se chce na tuto kategorii za┼Ö├şzen├ş je┼ít─Ť v├şce zam─Ť┼Öit. Ostatn─Ť se spekuluje, ┼że pl├ínuje omezit v├Żrobu n─Ťkter├Żch levn─Ťj┼í├şch mobil┼», aby m─Ťl dostatek kapacity na zv├Ż┼íen├ş produkce pr├ív─Ť s├ęrie Galaxy Z.

P┼»vodn├ş ─Źl├ínek 19. 7.

Samsung za─Ź├şn├í zv├ít na n─Ťjakou v├Żznamn─Ťj┼í├ş akci kolem p┼Öedstaven├ş nov├Żch za┼Ö├şzen├ş v─Ťt┼íinou pozvolna. Prvn├ş jsou na m├şst─Ť obr├ízky, n├ísleduj├ş kr├ítk├í videa a pak se cel├í kampa┼ł rozjede v podob─Ť del┼í├ş upout├ívek. Tentokr├ít Samsung ale vol├ş trochu jinou strategii.

Samsung a ohebn├ę mobily

Pokud sledujete aktivn─Ť d─Ťn├ş na mobiln├ş trhu a tak├ę kolem v─Ťt┼í├şch spole─Źnost├ş, asi jste zaznamenali, ┼że Google za─Ź├şn├í zv├ít na svou v├Żvoj├í┼Öskou konferenci n─Ťjakou komplikovan─Ťj┼í├ş h├ídankou, respektive r├ębusem. N─Ťjakou chv├şli trv├í, ne┼ż se poda┼Ö├ş vy┼Öe┼íit, v─Ťt┼íinou je d┼»vodem fakt, ┼że je dimenzuje pro v├Żvoj├í┼Öe.

Samsung Galaxy Z Fold4 a Flip4 se z┼Öejm─Ť p┼Öedstav├ş v prvn├ş polovin─Ť srpna [aktualizov├íno]

Samsung se z┼Öejm─Ť nechal inspirovat a vytvo┼Öil jednoduchou h├ídanku. K dispozici je z├íkladn├ş abeceda, pak ur─Źen├ş barev a n├ísledn─Ť posledn├ş obr├ízek, kter├Ż skr├Żv├í odpov─Ť─Ć.

FX8fOdeUYAAvD1P 800x800x FX8fQc6UYAArxBt 800x800x FX8fSdHVUAInhuT 800x800x

Zdroj: Samsung

Samoz┼Öejm─Ť to netrvalo dlouho a ji┼ż do┼ílo k vy┼Öe┼íen├ş. Samsung t├şmto zp┼»sobem sd─Ťluje, ┼że samotn├ę p┼Öedstaven├ş nov├Żch ohebn├Żch za┼Ö├şzen├ş prob─Ťhne 10. srpna, jak bylo spekulov├íno.

gsmarena 004 900x900x 1

Zdroj: GSMArena (se souhlasem)

Zdroje: gsmarena.com, sammobile.com

reklama
reklama

P┼Öemysl Vacul├şk

Androi─Ć├ík, ┼í├ęfredaktor, tv┼»rce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Tak├ę milovn├şk adrenalinov├Żch sport┼», na kter├ę nem├í ─Źas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim