reklama

Apple pracuje na síťovém adaptéru s iOS

Apple pracuje na síťovém adaptéru s iOS
2022-06-03T22:17:49+01:00
• 4. 6. 2022

Zdroj: Apple

Pokud odhlédneme na malou chvíli od nejrůznějších úniků, tak dobrým zdrojem informací mohou být certifikační autority, které testují zařízení třeba za účelem homologace. Například nyní se dozvídáme o poněkud atypickém zařízení od Applu, které se aktuálně chystá.

Síťový adaptér?

V rámci certifikačního procesu FCC v USA se objevilo zařízení, které je evidované jako síťový adaptér od společnosti Apple. Zpravidla jsou součástí i fotografie a trochu obsáhlejší popis, ale v tomto případě má Apple dohodu s FCC o mlčenlivosti. I tak se dozvídáme, že toto zařízení je vybaveno operačním systémem iOS.

Kromě toho záznam zmiňuje i některé specifikace. Tento síťový adaptér má k dispozici dva gigabitové ethernet porty, Bluetooth, NFC a také USB C. V rámci výbavy je k dispozici 1,5 GB operační paměti a také 32GB úložiště. Aby toho nebylo málo, certifikuje se také druhá verze, která má místo USB C konektoru Lightning a 1 GB RAM.

FCC Apple Network Adapter 768x548x

Zdroj: FCC

Zatím se jen předpokládá, že se o výkon stará procesor nebo respektive SoC od Applu. Jako systém je zde beta verze iOS 15.5. Z daného popisu a označení jako síťový adaptér je těžké určit, co vlastně Apple plánuje. K představení by ale mohlo dojít ke konci roku, jelikož mlčenlivost přestane platit v listopadu tohoto roku.

Zdroje: fccid.io, 9to5mac.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim