reklama

Využijte obrovský výprodej softwaru na MMORC.com! sponzorovaný článek

Využijte obrovský výprodej softwaru na MMORC.com! [sponzorovaný článek]
2022-05-23T08:14:39+02:00
• 23. 5. 2022

Maturitní zkoušky na středních školách jsou v plném proudu a to stejné platí také o zkouškovém období na vysokých školách. Pro snadnější uspořádání podkladů k učení se tak může skvěle hodit nový kancelářský balíček od společnosti Microsoft Office 2021 Pro Plus. Mimo jiné může vašemu počítači dodat druhý dech nejnovější operační systém Windows 11 Pro, který nabízí obrovské možnosti přizpůsobení a vysokou úroveň zabezpečení.

Softwarový výprodej na MMORC.com!

Softwarová výbava vašeho počítače je stejně tak důležitá jako samotné komponenty. Proto není radno podceňovat výběr například operačního systému. Od nynějška se na icmmo.com vyplatí začít procházet veškerý svůj oblíbený software, aby vám už neunikla žádná položka ve vašem seznamu novoročních přání. MMORC.com je jednou z největších a nejspolehlivějších online platforem prodávajících softwarové licence za bezkonkurenční ceny a nabízí rychlé doručování e-mailů! Navíc můžete až 61% slevu z plné ceny a další produkty!

dotekomaniecz 523 1200x675x

45% sleva s kuponem DTQ45

61% sleva s kuponem DTQ61

Antivirus Software: 45% sleva s kuponem DTQ45

Objevte více zde >>

Nakupování na MMORC.com je tak snadné, jak jen je to možné! Brzy po objednání obdržíte e-mail s vašimi produktovými klíči – aniž byste museli čekat několik dní! V případě jakýchkoli dotazů vám zákaznický servis mmors.pay@gmail.com poskytne rychlou a rozsáhlou podporu, kterou potřebujete.

Máte dotaz?

Kontaktujte nás kdykoli před nebo po objednání. Chcete-li nás kontaktovat, jednoduše odešlete e-mail na adresu support@mmorc.com a náš tým zákaznické podpory se o vaši žádost postará co nejdříve.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat