reklama

Vodafone představuje tarif za 336 Kč měsíčně

Vodafone představuje tarif za 336 Kč měsíčně
2022-05-05T10:30:44+02:00
• 5. 5. 2022

Zdroj: Vodafone

1

Najít na trhu slušný levný tarif s dobrým nastavením je někdy komplikované. Občas se objeví zajímavé nabídky, přičemž v poslední době se objevily dva tarify s cenou okolo 300 Kč. První od T-Mobile nabízel 1 GB FUP a neomezené volání. Druhý byl od Vodafonu, který měl také neomezené volání a 1,5 GB FUP. Nikdy ale nevíte, kdy se objeví podobná nabídka. Vodafone ale nečeká a dnes představil další novinku za 336 Kč měsíčně.

Více dat

Vodafone pokračuje v zavádění limitovaných tarifů do své nabídky. Tentokrát za cenu 336 Kč měsíčně lze získat 3 GB FUP. Součástí jsou také neomezené SMS zprávy, což je více méně v dnešní době standard. Ostatně většina uživatelů stejně přechází na jiné komunikační služby, případně již využívá modernější RCS. I tak se mohou některým uživatelům hodit neomezené SMS zprávy.

Co se týče volání, tak tato novinka má k dispozici 130 minut. Rozhodně se tak nehodí pro náruživé telefonisty, ale pokud nepotřebujete provolávat každý den několik hodin, tak více než dvě hodiny volání by mělo dostačovat pro běžné používání.

limit nab mobil 768x1036 2 763x431x

Zdroj: Vodafone

Jak to ale už bývá, tato nabídka má svá omezení. Nový tarif si mohou pořídit například zákazníci Vodafonu, kteří přechází z předplacené karty. Také je určen pro ty, co přechází od konkurence, a pro nové zákazníky. Jinak řečeno, není určen pro stávající zákazníky Vodafonu, co již využívají nějaký tarif. I tak se může jednat o zajímavou volbu pro ty, co chtějí tarif více orientovaný na data za nižší cenu. Zájemci jej mohou získat na stránkách mobilního operátora. Nabídka platí jen do 30. června 2022.

Zdroj: Tisková zpráva

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Tomas Kohout

8. 5. 2022, 16:33

Tenhle tarif se Vodafonu moc nepovedl. Zcela nejasná cílová skupina… a i pokud existuje někdo jako „Málo volající zákazník (co potřebuje jen dvě hodiny volání za měsíc), nestačí mu 1 GB dat (ale 3 už mu stačit budou) a chce neomezeně SMSkovat“… tak takového zákazníka přebere T-Mobile.

Jeho současná akce je (až na ty neomezené SMS) lepší:
– Víc dat v tarifu (4GB)
– Data po vyčerpání limitu jedou dál omezenou rychlostí
– Víc volných minut volání (150)
– Nižší cena (289 Kč)
– …ale „jen“ 150 SMS v ceně tarifu (upřímně – komu to dnes bude málo?)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat