reklama

iQOO plánuje přírůstek do série U

iQOO plánuje přírůstek do série U
2022-03-09T18:12:13+02:00
• 10. 3. 2022

Zdroj: iQOO

Čínský regulační úřad TENAA vydal potřebnou certifikaci mobilní novince od společnosti iQOO, kterou je nutné získat před zahájením prodeje v rámci domácího trhu. Výrobce s největší pravděpodobností dokončuje zástupce do produktové řady U a mělo by jít o model do střední třídy. Připravovaný telefon zatím nese jen kódové označení V2180GA.

Zabředne v průměru

Dopředu chtějí nasadit 6,51palcový displej s HD+ rozlišením a selfie kamerka nahoře uprostřed nabídne maximálně rozlišení 8 MPx. Hardwarovou sestavu poskládají z osmijádrového procesoru (2,4 GHz) od doposud neupřesněného dodavatele, 4/8GB operační paměti RAM nebo 128/256GB úložiště na uživatelská data.

V2180A 960x640x

iQOO V2180A | Zdroj: Gizmochina

Podpora paměťových microSD karet ještě nebyla potvrzena. Navíc pro verzi V2180A platí velikosti paměti 64/128 GB, přičemž ostatní specifikace jsou zcela totožné. Zadní straně připadne 4 910mAh článek baterie a dvojice objektivů fotoaparátu (13 + 2 MPx). Zařízení nepřijde ani o čtečku otisků prstů, která bude umístěna v boční části konstrukce.

Softwarovou část zastoupí operační systém Android 12 překrytý vlastní nadstavbou. Ovšem velkým minusem může být absence 5G modemu. Nakonec k oficiálnímu představení by mělo dojít již v následujících týdnech, kdy mimo jiné zjistíme všechny ostatní prvky ze seznamu výbavy.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat