reklama

Huawei připravuje další skládačku Mate X3

Huawei připravuje další skládačku Mate X3
2022-03-25T21:23:23+02:00
• 26. 3. 2022

Zdroj: Dotekománie

Nejnovější únik přibližuje připravovaného zástupce do modelové řady Mate X od společnosti Huawei, kterého bychom mohli poznat již v nejbližší možné době. Zařízení naposledy získalo důležitou certifikaci od úřadu TENAA. Čínský výrobce by měl telefonu nasadit skládací konstrukci a ke všemu součástí zprávy jsou první možné prvky z výpisu výbavy.

Zatím v plenkách

Novince má momentálně patřit kódové označení PAL-AL00 a do vínku dostane pouze 4G procesor Kirin 9000 z dílny HiSilicon, který sice postrádá podporu sítí 5. generace, ale oproti ostatním vyniká například grafickým výkonem. Přesnou specifikaci čelního panelu neznáme. Nicméně u něj je očekávána alespoň vyšší obnovovací frekvence.

Co se týče článku baterie, tak nabídne kapacitu 4 500 mAh a rozhodně nepřekvapí přítomností technologie rychlého nabíjení. Vlastní platforma HongMeng ve verzi 2.0.1 na mezinárodním trhu samozřejmě nahradí HarmonyOS. Výbava zatím moc nevystupuje ze stínu poslední generace, takže nelze vyloučit jen několik kosmetických změn.

Pro připomenutí u modelu Mate X2 4G můžeme minimálně zmínit OLED panel, čtyři objektivy fotoaparátu s hlavním 50MPx snímačem, přední 16MPx selfie kamerku nebo rychlé 55W nabíjení. Následující dny či týdny s největší pravděpodobností přinesou bližší podrobnosti.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat