reklama

Xiaomi srazilo ceny tří nejoblíbenějších telefonů. Xiaomi 11T je levnější o tři tisíce sponzorovaný článek

Xiaomi srazilo ceny tří nejoblíbenějších telefonů. Xiaomi 11T je levnější o tři tisíce [sponzorovaný článek]
2022-02-23T18:44:31+02:00
• 23. 2. 2022

Xiaomi si na poslední únorový týden přichystalo zajímavé slevy na trojici svých telefonů. Nejde přitom o jen tak ledajaké modely, všechny tři totiž patří k těm nejprodávanějším smartphonům od Xiaomi. A slevy to nejsou nikterak malé, téměř ve všech případech ušetříte hned několik tisíc korun.

Xiaomi slevy

Levnější jsou převážně populární modely střední třídy, nicméně do akce se dostal i základní Redmi 9C. Vůbec největší sleva padla na oblíbený Xiaomi 11T, u něhož klesla cena hned u dvou variant (128GB i 256GB) rovnou o celé 3 tisíce korun. Citelně zlevněný je i Xiaomi 11 lite 5G v nové edici. Akce ale platí jen do pondělí 28. února.

Xiaomi 11 lite NE 1560x800x

Dobrou zprávou je, že ke všem čtyřem výše uvedeným telefonům dostanete u Mobil Pohotovosti prodlouženou 3letou záruku zdarma. A pokud při koupi nového Xiaomi zároveň prodáte svůj stávající telefon, navýší se jeho výkupní cena o 15 % a ještě budete moct využít službu Koupíš, Prodáš, Splácíš, díky které vás například Xiaomi 11T může vyjít jen na 281 Kč měsíčně. Samozřejmostí je pak i možnost koupit telefon na splátky bez jakéhokoli navýšení.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim