reklama

Natři to Smarty a iPhone 12 nebo 12 mini kup teď se slevou! sponzorovaný článek

Natři to Smarty a iPhone 12 nebo 12 mini kup teď se slevou! [sponzorovaný článek]
2022-02-01T21:29:33+01:00
• 1. 2. 2022

Od Applu slevy rozhodně nečekejte. Na koho se ale můžete spolehnout je obchod Smarty, který pořádá slevy na řadu iPhone 12 a iPhone 12 mini. iPhone 12 má všechno. Rychlost 5G, nejrychlejší čip ve smartphonu A14 Bionic, OLED displej od okraje k okraji, noční režim na všech fotoaparátech, Ceramic Shield se čtyřikrát větší odolností při pádu, dvě ideální velikosti a pět neokoukaných barev. Tohle všechno můžete mít za snížené ceny!

iPhone 12 a 12 mini

Vnitřek stejný, liší se jen ve velikosti a v baterii. Super rychlý a výkonný čip A14 Bionic, OLED displej plný nádherných barev dotékající do okrajů a chráněný 4krát odolnější Ceramic Shield vrstvou, noční režim pro každý fotoaparát. To je iPhone 12 dostupný ve dvou velikostech. 

iPhone 12

S datovým připojením 5G si užijete rychlost, jakou jste ještě nezažili. Veškeré stahování, upload nebo stream je o poznání rychlejší. Otázkou několika desítek vteřin je teď třeba stahování filmů nebo seriálů stejně jako FaceTime v HD a živé vysílání z různých koutů světa, 5G má totiž nejlepší pokrytí.

I s malým množstvím světla nyní umí pracovat širokoúhlý i ultraširokoúhlý objektiv. Noční režim využiješ k zachycení večerní atmosféry jako nikdy předtím. Hlavní objektiv fotoaparát teď pohltí až o 27 % více světla, což je o 27 % více důvodů k večernímu focení.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim