reklama

Messenger Kids získává tři novinky

Messenger Kids získává tři novinky
2021-12-08T11:30:15+01:00
• 8. 12. 2021

Zdroj: Meta

V podmínkách Facebooku se píše, že pro používání služby musí být uživatel starší 13 let. Mladším lidem tak není povoleno tuto sít používat. Spousta mladších uživatelů však vyplnilo formulář nepravdivě a tím se na platformu dostala. Možná právě proto jsme se před pár lety dočkali novinky v podobě Messenger Kids. 

Messenger Kids v tmavém kabátku

Ve své podstatě se jedná o komunikační aplikaci, jako je Messenger. K využívání Messenger Kids není potřeba si zakládat účet na Facebooku, tudíž nedochází k porušení nastavených pravidel. Dokonce není potřeba telefonního čísla. Navíc je aplikace kompletně pod kontrolou rodičů. Dítě sice má vytvořený mini profil, ale nelze jej najít skrze běžné vyhledávání na Facebooku a také mu nemůže napsat nikdo, kdo nebyl schválen rodičem.

Za zhruba čtyři roky aplikace prošla poměrně velkými změnami a další tři aktualizace se blíží. Konkrétně se uživatelé mohou těšit na tmavý režim a hlasové efekty. Nejprve budou změny přítomny v iOS verzi, později také na Androidu. Facebook kromě toho představuje i nový způsob interakce s PAC-MAN na své herní platformě. 

Messenger Kids

Zdroj: Meta

Novinky by se měly objevit v průběhu tohoto týdne a nejen na iOS, ale také iPadOS. Mladší uživatelé budou moci využívat tmavého režimu a získají možnost spouštět hry pro dva hráče z chatu. Tato funkce se aktivuje po vstupu do vlákna chatu a klepnutí na oranžovou kartu ovladače „Přehrát“ v pravém dolním rohu. Mimo jiné budou připraveny efekty pro hlasové zprávy včetně robota, ducha, gorily, myši a mušle. 

Zdroj: 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat