reklama

Vodafone představuje tarif Neomezený Super

Vodafone představuje tarif Neomezený Super
2021-11-04T13:30:19+01:00
• 4. 11. 2021

Zdroj: Vodafone

2

Operátoři T-Mobile i O2 nedávno upravili své nabídky tarifů. Nyní Vodafone dělá obdobnou záležitost, ale směřuje své snažení zejména na klienty se zdravotním postižením. Ti si nově mohou zvolit tarif Neomezený Super.

NeomezenĂ˝ Super

Jak již bylo řečeno, nový tarif Neomezený Super je pro lidi se zdravotním postižením. Nejedná se o absolutní novinku, spíše došlo pro tyto klienty o zlevnění existujícího tarifu. Základní cena u tarifu Neomezený Super je stanovena na 599 Kč, přičemž se nabízí neomezené volání, SMS zprávy a také připojení k internetu. To není omezeno datovým limitem, ale je zde maximální rychlost nastavena na 10 Mbps.

„Pro lidi se specifickými potřebami jsou často právě mobilní data prostředkem, jak své zdravotní postižení kompenzovat a žít kvalitnější život. Věříme, že právě naše zvýhodněná nabídka pomůže tomu, aby byly výhody digitalizace dostupné všem lidem bez rozdílu,“ říká Zuzana Holá, ředitelka komunikace a udržitelnosti Vodafonu.

Tato novinka není jediným možným tarifem pro lidi se zdravotním postižením. Dále se nabízí Neomezené volání i SMS, 1000 minut do zahraničí, roaming v EU a 40 GB dat si za 550 Kč měsíčně, nebo je zde také levnější za 299 Kč měsíčně s neomezenými SMS zprávami, 250 minutami volání a Chat Passem.

tarify 916x515x

Zdroj: Vodafone

Pro získání těchto tarifů je nutné mít průkaz ZTP a ZTP/P, případně je mohou získat osoby závislé na pomoci ve II., III. a IV. stupně.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Tomas Chabera

6. 11. 2021, 20:52
Android aplikace

10 Mb/s je fakt žalostně málo.

Jan Hányik

3. 5. 2022, 23:41

ehm stačí to doslova na vše tento tarif mám a PC s tím netem jede v pohodě i když je to přes hotspot navíc ted tam máš 5 krát zvýšení rychlosti na max

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim