reklama

Motorola Austin a Moto G Stylus 2022 na renderech

Motorola Austin a Moto G Stylus 2022 na renderech
2021-11-22T15:00:08+01:00
• 22. 11. 2021

Zdroj: AndroidHeadlines

Motorola se s tím nepáře a vydává jedno zařízení za druhým. Vždyť jen tento měsíc dorazil hned sedm různých zařízení. Jeden by řekl, že si dá výrobce s novinkami na chvíli pokoj. Motorola má ale v plánu spoustu dalších produktů. Ze zahraničí přichází zprávy, že se chystají minimálně ještě tři smartphony, kterých bychom se měli dočkat začátkem 2022. 

Jedním z produktů je Motorola Edge 30 Ultra, o kterém v poslední době slýcháváme častěji. Různými certifikačními procesy prošlo také zařízení s kódovým označením Rogue. Zajímavější jsou ale následující dvě zařízení s kódovým označením Milan a Austin. První jmenovaný by měl být představen jako Moto G Stylus 2022. Tržní název druhého modelu není znám. 

Motorola G Stylus 2022

Podle renderů by Moto G Stylus 2022 měl nabídnout námi dobře známý design se středovým průstřelem v displeji. Přítomné budou asymetrické rámečky kolem displeje se znatelně větší bradou. Zařízení samozřejmě nabídne hardwarová tlačítka pro regulaci hlasitosti a vypínací tlačítko na pravé straně – v něm bude zabudovaná čtečka otisků prstů. 

Motorola

Zdroj: AndroidHeadlines

Za straně zadní se chystá trojice fotoaparátů uvnitř obdélníkového ohraničení. Hlavním fotoaparátem by mohl být 50MPx snímač. Vedle tří vertikálně orientovaných fotoaparátů můžeme vidět duální i LED diodu. Telefon bude podporovat stylus a měl by pro něj mít vyhrazený slot. Podpora 5G mobilních sítí bude samozřejmostí. 

Motorola „Austin“

Austin má mít identické rozložení fotoaparátů, jako G Stylus 2022. Dokonce by měl nabídnout stejný 50MPx snímač. Obecně by telefony měly být po designové stránce velmi podobný.

Motorola

Zdroj: AndroidHeadlines

Rozdíl bude hlavně na přední straně, protože Austin bude cílit na nižší cenové rozpětí, nabídne větší rámečky a stejně tak i výřez v displeji. Podrobnější specifikace ale nejsou zatím známy. 

Zdroj: androidheadlines.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim