reklama

Instagram testuje novinku, která vás upozorní na pauzu

Instagram testuje novinku, která vás upozorní na pauzu
2021-11-12T09:30:05+01:00
• 12. 11. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Generální ředitel Instagramu, Adam Mosseri oznámil, že v rámci sociální sítě začali testovat novinku, která by měla uživatele motivovat k tomu, aby si také občas udělali pauzu a věnovali se jiným činnostem.

Instagram chce motivovat k přestávkám při používání své aplikace

Novinka nese název „Take a break“ (udělejte si pauzu) a měla by dle Instagramu přispět k vyššímu digitálnímu blahobytu a uživatele motivovat k tomu, aby si při používání Instagramu dělali častější přestávky. Ve videu, které Adam Mosseri zveřejnil na Twitteru, říká, že se bude jednat o kontrolní mechanismus, který po uživatelem zvoleném časovém intervalu, bude v aplikaci připomínat, že je čas na přestávku.

adam mosser 573x943x

Zdroj: Twitter

To, co začínáme testovat tento týden na Instagramu, je to, z čeho jsem osobně velmi nadšený. Jmenuje se „Take a Break“ a dělá to, co si myslíte, že dělá. Pokud se přihlásíte, vybízí vás to, abyste si dali pauzu od Instagramu poté, co v aplikaci strávíte určitou dobu – 10, 20, 30 minut. Spolupracovali jsme s odborníky třetích stran a dostali jsme rady, jaké tipy by tam měly být a jak si dát pauzu, “

Nová funkce je od tohoto týdne zpřístupněna a testována pro vybrané uživatele, kteří jsou zapojení do beta testu. Pokud se bude vše vyvíjet správným směrem, chtěla by společnost novinku vypustit globálně pro všechny během prosince tohoto roku.

Zdroj: 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat