reklama

Prohlížeč Samsung přichází na chytré hodinky Galaxy Watch 4 s Wear OS

Prohlížeč Samsung přichází na chytré hodinky Galaxy Watch 4 s Wear OS
2021-10-09T20:05:19+01:00
• 10. 10. 2021

Zdroj: Dotekománie

Samsung nedávno představil novou generaci svých chytrých hodinek. Na rozdíl od předešlých generací však Samsung nasadil odlišný operační systém, v hodinkách je použitá nová verze systému od Googlu, Wear OS 3. Nechybí zde tedy obchod Google Play, ve kterém nově přibyla aplikace Samsung Prohlížeč, díky niž bude skrze hodinky vyhledávat na internetu.

Galaxy Watch 4 (40mm) – americko-korejský mix [recenze]

Internetový prohlížeč pro hodinky

Ačkoliv prohlížení internetu na hodinkách zní přinejmenším zvláště, nyní se stává realitou. Do Google Play pro chytré hodinky Galaxy Watch 4 (Classic) totiž nově přibývá prohlížeč od Samsungu. Prohlížení internetu jako na smartphonu sice na hodinkách nebude kvůli malému displeji příliš praktické, například ale při potřebě vyhledávání míst nebo plnění drobných úkolů může být užitečné.

Samsung Galaxy Watch4 1 2 6000x3368x

Galaxy Watch 4; zdroj: Dotekomanie.cz

Zásadním problémem při zobrazování webové stránky na hodinkách není jen malá velikost displeje, ale také jeho kruhový tvar. S tím si ale Samsung údajně poradil, ovládání prohlížeče bude probíhat pomocí gest. Po prvním spuštění prohlížeče se objeví průvodce, který ukazuje například jak se dostat do rohu webové stránky pomocí přejetí po displeji diagonálně. Přejetí prstem nahoru pak nabídne možnost přiblížení a zkratku pro odeslání webové stránky na připojený smartphone.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim