reklama

Blend ve Spotify je již globálně dostupný všem uživatelům

Blend ve Spotify je již globálně dostupný všem uživatelům
2021-09-11T16:30:28+02:00
• 11. 9. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Spotify již v červnu tohoto roku oznámilo příchod Blend, tedy playlistů vytvořenými dvěma přáteli za účelem porovnání jejich hudebního vkusu a jakési “kompatibility”. Před několika dny společnost Blend vypustila pro veřejné testování, přičemž během pár chvil byly Blend dostupné všem uživatelům.

Spotify Blend

Účel playlistů Blend je tedy zcela jednoduchý. Jeho hlavním cílem je porovnání poslouchané hudby dvou přátel. Po vytvoření Blend Spotify vygeneruje skóre vaší shody a řekne, jak moc blízké jsou vaše hudební vkusy. Podobně jako funkce Wrapped, která na konci roku umožňuje vytvořit příběh, jenž můžete následně sdílet, i Blend umí vytvořit příběh ke sdílení.

a18f64a0 09e6 11ec bfdf 1803f4ccf6ce 675x422x

Zdroj: EnGadget

Blend se má také naučit přizpůsobit se tomu, co posluchač poslouchá, a denně tak playlist aktualizovat. Vytvoření playlistu probíhá skrze sekci Vytvořeno pro vás, následně Vytvořit mix a na mobilním zařízení pozvat přítele skrze zprávy. Jakmile přítel pozvání příjme, Spotify automaticky vygeneruje náhledový obrázek a playlist naplní oblíbenými skladbami obou uživatelů.

Zdroje: phonearena.com, engadget.com

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim