reklama

Spotify nově upozorní na novinky od vašich oblíbených umělců

Spotify nově upozorní na novinky od vašich oblíbených umělců
2021-07-28T20:07:48+01:00
• 29. 7. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Spotify v poslední době chrlí jednu novinku za druhou. Nejedná se v zásadě o zásadní změny, ale spíše o drobná vylepšení. Novinkou, která by se měla brzy objevit, jsou notifikace nově vydané hudbě od vašich oblíbených umělců.

Spotify zavádí upozornění na novinky od oblíbených umělců

Notifikace bude k dispozici pro veškerý obsah, který se na Spotify nachází. Kromě hudby jsou zahrnuty i podcasty. O novinkách od vašich oblíbených umělců nově bude informovat ikona zvonečku v horní částí, hned vedle historie přehrávané hudby a sekce nastavení. Notifikace se budou zobrazovat v reálném čase a s modrou tečkou nad ikonou zvonečku.

dims 675x506x

Zdroj: Spotify

Sekce „Co je nového“ je podobná stávajícím sekcím Release Radar a Discovery Weekly. Obě sekce zobrazují nový obsah, který si následně můžeme přidat do knihovny. Nová sekce „Co je nového“ by na rozdíl od nich ale měla mít své vlastní rozhraní a komplexnější charakter. Novinka by se měla objevit v následujících týdnech a bude dostupná jak  pro Android, tak pro iOS.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim