reklama

Apple vám „dovolí“ zůstat na iOS 14, přesto budete čerpat benefity

Apple vám „dovolí“ zůstat na iOS 14, přesto budete čerpat benefity
2021-06-08T06:30:00+01:00
• 8. 6. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Poprvé v historii Apple uživatelům umožní zůstat na předchozím operačním systému, ačkoliv představil nové iOS 15. Uživatelé budou mít možnost zůstat na iOS 14 a i přesto budou dostávat důležité bezpečnostní aktualizace, případně budou moci aktualizovat na iOS 15 a získají tím všechny výhody systému. 

Apple umožňuje zůstat na současném iOS 14

iOS má vždy vysokou míru přijetí mezi uživateli, ale některé skupiny upřednostňují neprovádět aktualizaci hned. Díky tomuto kroku mohou uživatelé zůstat na současné verzi a i přesto čerpat určité výhody iOS 15, jako jsou opravy chyb nebo bezpečnostní záplaty. 

Apple

Zdroj: WWDC

Apple dříve vydával pro starší systémy bezpečnostní záplaty, ale šlo o zařízení, která nemohla aktualizovat na nejnovější verzi. Pokud jste však vlastnili novější produkt, pro získání bezpečnostní aktualizace jste si museli stáhnout nejnovější iOS. 

Tohle bylo pro spoustu uživatelů a podniků frustrující problém. Apple tedy reagoval na ohlasy svých uživatelů a zkrátka umožňuje vybrat si mezi iOS 15 a iOS 14. Pravděpodobně ale v uričtém okamžiku bude Apple vyžadovat, aby všichni uživatelé migrovali na iOS 15. Zřejmě k tomu dojde příští rok, kdy bude vydáno iOS 16.

Zdroj: 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat