reklama

Apple vám „dovolí“ zůstat na iOS 14, přesto budete čerpat benefity

Apple vám „dovolí“ zůstat na iOS 14, přesto budete čerpat benefity
2021-06-08T06:30:00+01:00
• 8. 6. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Poprvé v historii Apple uživatelům umožní zůstat na předchozím operačním systému, ačkoliv představil nové iOS 15. Uživatelé budou mít možnost zůstat na iOS 14 a i přesto budou dostávat důležité bezpečnostní aktualizace, případně budou moci aktualizovat na iOS 15 a získají tím všechny výhody systému. 

Apple umožňuje zůstat na současném iOS 14

iOS má vždy vysokou míru přijetí mezi uživateli, ale některé skupiny upřednostňují neprovádět aktualizaci hned. Díky tomuto kroku mohou uživatelé zůstat na současné verzi a i přesto čerpat určité výhody iOS 15, jako jsou opravy chyb nebo bezpečnostní záplaty. 

Apple

Zdroj: WWDC

Apple dříve vydával pro starší systémy bezpečnostní záplaty, ale šlo o zařízení, která nemohla aktualizovat na nejnovější verzi. Pokud jste však vlastnili novější produkt, pro získání bezpečnostní aktualizace jste si museli stáhnout nejnovější iOS. 

Tohle bylo pro spoustu uživatelů a podniků frustrující problém. Apple tedy reagoval na ohlasy svých uživatelů a zkrátka umožňuje vybrat si mezi iOS 15 a iOS 14. Pravděpodobně ale v uričtém okamžiku bude Apple vyžadovat, aby všichni uživatelé migrovali na iOS 15. Zřejmě k tomu dojde příští rok, kdy bude vydáno iOS 16.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim