reklama

Apple si u EEC registroval budoucí iPhone 13

Apple si u EEC registroval budoucí iPhone 13
2021-06-17T06:31:44+01:00
• 17. 6. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Na internetu vyplavala informace o nové registraci v ruském jazyce pro EEC (Eurasian Economic Commission). Registrace v databázi EEC se opírá o dosud nevydané modely iPhone 13, které Apple představí na podzim letošního roku. 

iPhone 13

Uvedeny byly verze se systémem iOS 14 s označením A2628, A2630, A2634, A2635, A2640, A2643 a A2645. Nutno podotknout, že žádné z čísel neodpovídá stávající řadě chytrých telefonů od Applu. 

iPhone 13

Zdroj: MacRumors

Všechny produkty obsahující šifrovací nebo kryptografické nástroje se musí registrovat. Z předchozích zkušeností víme, že pokud jsou zařízení registrována v tomto období a nesou zcela nová čísla, jedná se o produkty, které Apple představí ke konci roku. 

Letošní řada iPhone 13, jež má být uvedena na trh v září, bude vycházet z modelů iPhone 12. Dočkáme se tak čtyř zařízení v různých velikostech – 5,4 palce, 6,1 palce a 6,7 ​​palce, přičemž dva z iPhonů budou „Pro“ modely a dva prodávané jako levnější a dostupnější zařízení.

Neočekávají se zásadní konstrukční změny. Můžeme se ale těšit na vylepšené fotoaparáty, rychlejší procesory řady A, nové 5G čipy, lepší výdrž baterie a některá vylepšení pro výřez v displeji.

Zdroj: macrumors.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat