reklama

Oppo rozšiřuje nabídku o Enco Air a Band Vitality

Oppo rozšiřuje nabídku o Enco Air a Band Vitality
2021-05-08T13:30:45+01:00
• 8. 5. 2021

Zdroj: Oppo

Nejnovější telefon K9 od společnosti Oppo si právě odbyl premiéru a vedle něho přišlo na svět několik dalších zařízení. Kromě chytrého televizoru musíme hlavně zmínit nová sluchátka s názvem Enco Air nebo rovněž chytrý náramek Band Vitality. Čínský producent rovnou spustil systém předobjednávek, kde novinky můžete pořídit za velmi lákavé částky.

Prvořadá je cenovka

Oppo Enco Air vychází z modelu Enco X, akorát samozřejmě získala o něco slabší výbavu. Sluchátka vydrží hrát 4 hodiny, přičemž nabíjecí pouzdro s 440mAh baterií přidává k dobru 20 hodin poslechu. Herní režim snižuje latenci zvuku k 47 ms a odolnost IPX4 odolá například potu během sportování. Nechybí ani dotykové plošky pro ovládání. Obchody nabídnou čtyři barevná provedení (bílé, černé, modré, zelené) jen za cenu v přepočtu 822 Kč.

Enco Air a Band Vitality 2 1600x1068x

Zdroj: Oppo

Hodinky Band Vitality nesou 1,1palcový AMOLED displej, který odolá tlaku vody do hloubky 50 metrů. Samozřejmostí je měření tepové frekvence, hladiny kyslíku v krvi a spánkové aktivity. Za překvapení lze označit podporu bezkontaktního placení přes WeChat či AliPay. Velikost baterie sice neznáme, ale při nepřetržitém měření srdečního tepu vydrží 14 dní v provozu. Cenovka začíná u hranice 657 Kč a na výběr jsou dvě barevné verze (modrá, oranžová).

Enco Air a Band Vitality 3 1256x628x

Zdroj: Oppo

Zdroje: gsmarena.com, gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim