reklama

Apple chystá skládací iPhone pro rok 2023

Apple chystá skládací iPhone pro rok 2023
2021-05-05T09:30:38+02:00
• 5. 5. 2021

Zdroj: MacRumors

Apple podle všeho nadále usilovně pracuje na uvedení svého prvního skládacího iPhonu, který má nabídnout 8palcový flexibilní OLED panel s rozlišením QHD+. K představení by pak mělo dojít v roce 2023, uvedl analytik Ming-Chi Kuo. 

Apple bude mít konkurenční výhodu

„Na základě našeho nejnovějšího průmyslového průzkumu předpovídáme, že Apple pravděpodobně v roce 2023 uvede skládací iPhone s 8palcovým flexibilním OLED panelem s rozlišením QHD+. Výhradním dodavatelem panelů bude SDC a Samsung Foundry exkluzivní poskytovatel DDI. Na základě požadovaného kapacitního plánu společnosti předpovídáme, že dodávky ‌iPhonu‌ dosáhnou v roce 2023 15–20 milionů kusů. Očekáváme také, že zařízení přijme dotykové řešení TPK.“

Ming-Chi Kuo také dodal, že skládací smartphony se stanou tzv. „must-have“ pro všechny velké hráče na trhu. Apple má podle všeho velmi dobrou pozici, aby byl největším prodejcem v této kategorii. Jen v roce 2023 má Apple dodat až 20 mil. kusů. 

Apple

Zdroj: MacRumors

Zařízení má přijmout dotykové řešení TPK, které vytvoří dlouhodobou konkurenční výhodu na trhu. Tato technologie bude totiž potřebná pro budoucí skládací zařízení, která budou podporovat více než jeden záhyb. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim