reklama

Nová verze Telegramu, v Obchodě Play ji nenajdete

Nová verze Telegramu, v Obchodě Play ji nenajdete
2021-04-16T09:30:49+02:00
• 16. 4. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Telegram se těší většímu zájmu, zejména díky změnám podmínek služby WhatsApp. Dokonce se plánují zpoplatněné funkce. Kromě standardní verze pro operační systémem, je zde také verze Telegram X, která slouží jako testovací hřiště pro vývojáře. Najdete zde nové funkci, animace a další vylepšení. Nově se ale nabízí i další verze.

Telegram X dostává vylepšení, i v oblasti soukromí

Telegram bez bariér

Telegram i Telegram X se nachází standardně v Obchodě Play. Společnost ale nabízí i variantu, kterou najdete přímo na stránkách společnosti. Zde se nachází pouze informace, že aktualizace této verze jsou automatické a stahují se přímo ze stránek Telegram.org.

tdirect 300x360x

Zdroj: Telegram

Více informací není oficiálně uvedeno, ale dle webu Android Police je tato verze benevolentnější k některým skupinám. V oficiální verzi z Obchodu Play totiž nelze přistupovat ke skupinám, které porušují nějakým způsobem pravidla pro vývojáře stanovená Googlem.

V nové verzi aplikace ze stránek společnosti neexistují jakékoliv restrikce a jsou zde v podstatě povoleny všechny skupiny. Lze tak probírat témata, která jsou jinak omezená nebo zakázaná. Společnost se tak trochu pohybuje na tenkém ledě, ale až čas ukáže, jestli se nová verze bez omezení vyplatí.

Zdroje: androidpolice.com, telegram.org

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim