reklama

Apple oficiálně otevírá aplikaci Find My třetím stranám

Apple oficiálně otevírá aplikaci Find My třetím stranám
2021-04-09T18:00:14+02:00
• 9. 4. 2021

Zdroj: Apple

Zhruba rok vás informujeme o tom, že Apple chystá novinku v podobě AirTags. Dokonce jsme se o tomto produktu bavili v našem podcastu Pod Zlatou Lampou. První zmínky o AirTags byly objeveny už v iOS 13, a přesto jsme se produktu ani vloni nedočkali. 

Apple se otevřel třetím stranám

Novinka pro nalezení vašich věcí má dorazit už letos. V praxi by se mělo jednat o jakýsi chytrý přívěšek, prostřednictvím kterého budete moci najít například své klíče, a to přes mobilní aplikaci Find My. Samozřejmě tímto přívěškem budete moci dohledat i jiné předměty, jako je například peněženka, batoh a další. Stejně tak se máme dočkat nějakého zařízení umožňující rozšířenou realitu (AR). Může se tak jednat o chytré brýle, o kterých se již delší dobu také spekuluje.

Find My 2 857x627x

Zdroj: Apple

A že se AirTags skutečně blíží dokazuje poslední zahraniční zpráva. Konkrétně Apple oficiálně oznámil zahájení podpory používání své aplikace Find My třetím stranám. Find My se historicky používá k vyhledání iPhonů, iPadů a dalších produktů Apple. Nyní lze funkci Find My použít k vyhledání produktů jiných výrobců, které se integrují s aplikací. Například skrze aplikaci budete moci lokalizovat své elektrokolo, sluchátka a další produkty, které denně používáte. 

Budeme ale muset chvíli počkat, než výrobci třetích stran budou schopni své produkty pro tuto podporu připravit. Je ale jasné, že Apple má konečně s aplikaci Find My daleko větší plány. 

Zdroj: 9to5mac.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat