reklama

Youtube si pohrává se sekcí komentářů

Youtube si pohrává se sekcí komentářů
2021-03-03T18:34:38+02:00
• 4. 3. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Youtube v poslední době často řeší sekci komentářů a také jejich povolení u videí. Dle obsahu mohou být komentáře vypnuty, zejména pak u obsahu pro děti. Co se týče běžných videí, tak se Youtube snaží umístit komentáře tak, aby se jednalo o další sekci, ale zřejmě současná implementace nebyla dostatečně viditelná. Testuje se několik změn.

Lepší viditelnost?

Web Android Police zaznamenal dvě varianty nové sekce komentářů. Původní umístění zobrazovalo jen malý nadpis Komentáře a byl zobrazen jen jeden. Až po kliknutí na šipky došlo k rozbalení, respektive k přesunutí do části s nimi. Nová zaznamenaná podoba si pohrává se změnou šipek na text Zobrazit vše. Kromě toho je k dispozici rovnou políčko pro napsání vlastního komentáře místo zobrazení jednoho z již existujících.

Screenshot 20210303 182317 1080x2340x Screenshot 20210303 182324 1080x2340x

Zdroj: Dotekomanie.cz

Dvě verze si pohrávají s umístěním samotného textu pro zobrazení všech. Jednou je na stejné úrovni jako text Komentáře, v druhé verzi je text posunut níže, tedy na úroveň políčka pro napsání vlastního komentáře. V našem případě je zřejmě třetí verze, kde zůstávají původní šipky a pole na napsání vlastního.

Všechny varianty jsou zřejmě v rámci veřejného testování a následně se rozhodně, která verze je nejlepší. Kdy se tak stane, není jasné. Otázkou je, jestli je vůbec takové umístění sekce pro vstup do komentářů vhodné.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim