reklama

Xiaomi MI Band 6 uniká na fotografiích, designově se téměř neliší od svého předchůdce

Xiaomi MI Band 6 uniká na fotografiích, designově se téměř neliší od svého předchůdce
2021-03-24T11:30:31+02:00
• 24. 3. 2021

Zdroj: Xiaomi

Chytré náramky jsou oblíbené zejména díky svým malým rozměrům a zpravidla skvělé výdrži a jistě není žádným tajemstvím, že Mi Band od Xiaomi již roky patří mezi neoblíbenější produkt z této kategorie. Důkazem toho je také nejnovější generace tohoto náramku, Mi Band 5 (recenze), který nabízí skvělou výbavu za nízkou cenu. Již dříve se objevily možná vylepšení nadcházejícího modelu Mi Band 6 a nyní na veřejnost unikly fotografie tohoto náramku.

Mi Band 6 by mohl dostat podporu GPS, měření kyslíku v krvi a asistentku Alexa

Změny zejména zevnitř

Podle uniklých fotografií lze jasně vidět, že oproti loňské generaci se nedočkáme prakticky žádných designových změn. Narůst má pouze displej, tělo zůstává stále kompletně plastové. Snímek byl zveřejněn na webu EU Declaration od Confornity partnerem Huami, který dle vyjádření se Xiaomi spolupracuje již po dobu 3 let. U obrázku se nacházel také název Mi Band 6 společně s modelovým označením XMSH15HM.

Mi Band 6 Live Image 738x553x

zdroj: gizmochina.com

Na snímcích si lze také všimnout prakticky identického pásku, jako u Mi Band 5, nabíjecí kolébka se však liší, i když uchycení pomocí magnetů zůstane zachováno. Přítomnost náramku z loňského modelu však ještě nemusí nic znamenat, do balení může Xiaomi použít jiný typ zapínání. Designová linka s oblými tvary se však nezměnila, velikost displeje však bohužel patrná není.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat