reklama

Twitter možná přidá k srdíčkům další reakce

Twitter možná přidá k srdíčkům další reakce
2021-03-27T15:00:20+02:00
• 27. 3. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

V roce 2015 změnil Twitter původní označení příspěvků na své sociální síti na srdíčka, dříve zde byla možnost označení jako oblíbené. V lednu minulého roku představil reakce v soukromých zprávách, kde se nabízí také srdíčka, ale i palce nahoru a dolů, plamínek, smutný smajlík, smějící a udivený. Zřejmě se chystá další změna.

Srdíčka a další reakce

Na některých sociálních sítích, jako třeba Facebook, se nabízí několik možností reakcí. V tuto chvíli Twitter poskytuje jen srdíčka, ale v rámci zjišťování zpětné vazby od uživatelů se objevuje otázka, která zobrazuje dva druhy rozšířených reakcí. V obou se nabízí srdíčka a dalších několik možností, jako třeba emoji vyjadřující údiv, smích, zamyšlení, smutek, podporu a rozhněvanost.

Ukázka reakcí v konverzaci; Zdroj: Dotekomanie.cz

Zatím tedy jen prozkoumává zájem uživatelů a jestli by volili jednu nebo druhou sadu emoji. Současně se ale uživatelů ptá, co by si mysleli, kdy jejich příspěvek byl označen negativně. Je tedy vidět, že se zajímá i o případný dopad. Samozřejmě je otázkou, jestli se vůbec rozhodne k testování. Zatím je vše na úrovni prozkoumávání zájmu uživatelů.

Twitter už dávno není tou sociální sítí, kvůli které uživatelé museli zvažovat, co vlastně napíší do 140 znaků. Dnes je limit větší a možnosti jsou širší, například lze vytvořit vlákno. Další změna nemusí být zrovna vítána. Nyní si musíme počkat na beta verzi, jestli nabídne nový typ reakcí.

Zdroj: techcrunch.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim