reklama

Telegram přináší drobná vylepšení

Telegram přináší drobná vylepšení
2021-03-22T11:30:21+02:00
• 22. 3. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Po fiasku s novými podmínkami služby WhatsApp se upřela větší pozornost na alternativní služby, které zachází s osobními informacemi jinak, respektive je tolik nesbírají. Telegram patří mezi takové služby, a dokonce zaznamenal větší příliv uživatelů. Tento rok se například dočkáme placené verze, ale mezitím se přidávají další novinky.

Telegram plánuje zpoplatnění některých funkcí

Několik novinek navíc

Nedávno služba Telegram představila vylepšený audio chat, nebo spíše by se funkce dala nazvat jako živý podcast. Novinek bylo trochu více. Nejsou sice tak významné, ale mohou některé uživatele potěšit. Například u přeposílání zpráv se nabízí funkce, která může zamezit odeslání špatnému kontaktu nebo skupině. Před odesláním stačí stisknout tlačítko X a zobrazí se nabídka, jestli chcete odesílání zrušit, nebo vybrat jiný chat.

0afbf0d4080e59767f 800x522x

Zdroj: Telegram

Telegram nabízí možnost obnovení poslechu nebo sledování videí či zvukových stop v místě, kde došlo k přerušení. U hlasových zpráv taková funkce nebyla. Nově ji najdete i zde, abyste nemuseli vždy poslouchat úplně celou hlasovou zprávu.

U iOS verze bylo možné určit, co se má stát, když posunete gestem konkrétní komunikaci. Konečně se tato funkce dostává na Android verzi. Nabízí se volby jako archivace, připnutí, ztišení, smazání a označení přečtení.

Screenshot 116 356x610x

Zdroj: Telegram

Zdroj: telegram.org

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim