reklama

Instagram Stories dostane koncepty

Instagram Stories dostane koncepty
2021-03-25T19:30:24+02:00
• 25. 3. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Instagram připravuje novinky s ohledem na děti. Například dospělý uživatel nebude mít možnost jen tak napsat jakémukoliv nezletilému. Kromě toho se začíná připravovat speciální verze aplikace pro děti, která bude podléhat větší kontrole, aby se neobjevoval nevhodný obsah. Mezitím se připravuje jedna zajímavá funkce pro Soties, tedy dočasné příběhy.

Instagram bude mít verzi pro děti

Nově s koncepty

Pakliže používáte dočasné příběhy v aplikaci Instagram, tak vytváření Stories nabízí poměrně hodně možností, funkcí a kdejakých vychytávek. Bohužel po vytvoření kýženého výtvoru máte možnost jej odeslat veřejně nebo uzavřené skupině přítel, případně vše zahodit. To se ale brzy změní.

Podařilo se zachytit, že výtvor nebudete muset mazat nebo hledat řešení, jak ho poslat později. Nabídne se totiž funkce pro uložení konceptu. Díky tomu budete moci pokračovat v úpravách později. Dle dostupných informací se nabídne možnost mít i více konceptů, jelikož zde bude menší manažer.

ExMsZzkU8AotwG 1242x1242x

Zdroj: Alessandro Paluzzi

Ke konceptům bude přístup z úvodní obrazovky, kde bude v dolní části tlačítko pro ně. Po kliknutí se zobrazí všechny, které jste si uložili. Zatím ale nevíme, jestli je zde nějaké omezení na počet, nebo komplexnost. Případně jestli takto bude možné ukládat i videa s hudbou.

Očekáváme, že Instagram nezůstane u této vychytávky. Očekávali bychom, že se v aplikaci nabídne možnost naplánování zveřejnění Stories.

Zdroj: pocketnow.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat