reklama

Youtube na tento rok plánuje několik změn

Youtube na tento rok plánuje několik změn
2021-02-18T08:00:40+02:00
• 18. 2. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

1

V tomto roce můžeme očekávat novinky v rámci služby Youtube. Google dnes vydal tiskovou zprávu, která nastiňuje některé změny a funkce, které se dotknou diváků i samotných tvůrců. Dalo by se říci, že se nyní společnost zaměřuje spíše na vybudování pevnějších základů.

Více možností

Kromě běžné služby, která má i svou placenou verzi, nabízí se některým uživatelům také Youtube TV, tedy způsob sledování běžného televizního vysílání skrze tuto službu. Došlo na oznámení, že se uživatelé dočkají podpory streamování v rozlišení 4K a také bude možnost stahovat DVR obsah do zařízení, díky čemuž ho bude možné sledovat bez internetového připojení. Bohužel nepadla ani jedna zmínka o rozšíření naším směrem.

Youtube konečně nabídne pevné nastavení kvality

V tiskové zprávě se také zmiňuje rozšíření kapitol u vybraných tvůrců, Funkce se v tomto roce dostane mezi všechny, což ulehčí navigaci u delších videí. Další změny se plánují pro YouTube VR, kde máme očekávat nové prostředí. Společnost nezapomněla ani na službu Youtube Music, kde dostanou běžní uživatelé více prostoru. Jejich vytvořené veřejné seznamy budou objevitelné ostatními, zřejmě se dočkají zvýraznění. Navíc mají dostat další funkce pro ovládání a nastavování.

Pixel Shopping 1 2048x2731x

Zdroj: Youtube

Společnost také pokračuje ve svém snažení nabídnutí produktů přímo u videí. Zatím jsme mohli vidět jen několik pokusů, ale v tomto roce uvidíte více přímých nabídek. Nebudou se zobrazovat náhodně jako běžné reklamy. Tyto nabídky budou ve spolupráci se samotnými tvůrci obsahu. Budou mít v podstatě kontrolu nad tím, co se má divákovi nabídnout.

Youtube zaútočí na TikTok novou funkcí

Zdroj: 9to5google.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Vis Maior

18. 2. 2021, 9:14

Zrušení cenzury neplánuje? Zřejmě ne

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat