Připravovaný Redmi Note 10 by mohl přijít s AMOLED displejem

Připravovaný Redmi Note 10 by mohl přijít s AMOLED displejem
2021-02-17T11:30:56+02:00
• 17. 2. 2021

Redmi 9T; Zdroj: Redmi

Chystaný model Redmi Note 10 od čínské společnosti Xiaomi o sobě zase dává vědět. Je to zhruba měsíc, co jsme vás informovali o tom, že 4G varianta nového modelu prochází certifikací. Poodhalili jsme také střípky specifikací, které by Redmi Note 10 mohl přinést.

Note 10 a AMOLED

Nyní se objevují další informace týkající se displeje. Na indických stránkách Redmi se objevila anketa, která vybízí komunitu k hlasování, jakou variantu displeje by u nového modelu uvítali. Mezi možnostmi se objevila již avizovaná IPS verze s obnovovací frekvencí až 120 Hz, ale také verze s AMOLED technologií. Jak je patrné z obrázku, přes 88 % hlasujících by bylo pro AMOLED variantu.

Zdroj: gizmochina.com

Mohlo by to tedy znamenat, že by Redmi Note 10 mohl přijít i s AMOLED variantou. Je dost možné, že bude více variant. Levnější méně vybavené verze s IPS displejem a podporou 4G sítě a vybavenější varianta s vyšším výkonem, AMOLED displejem a podporou 5G sítí. Nedávno zveřejněné informace říkají, že by pro indický trh mohly přijít až čtyři varianty: Redmi Note 10 4G, Note 10 5G, Note 10 Pro 4G a Note 10 Pro 5G.

Zatím se jedná o kusé informace, ale další novinky na sebe jistě nenechají dlouho čekat. Společnost Xiaomi je známá tím, že na trh dodává dobře vybavené telefony s nejmodernějšími technologiemi za dostupné ceny což dokazuje i český trh, kde například skvěle vybavený Redmi Note 9 Pro přijde na zhruba 6 tisíc korun.

Redmi Note 10 Pro dává o sobě znát

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat