reklama

Microsoft uvolnil jednotnou aplikaci Office i pro iPady

Microsoft uvolnil jednotnou aplikaci Office i pro iPady
2021-02-17T09:30:49+01:00
• 17. 2. 2021

Zdroj: Neowin

1

Začátek loňského roku byl pro fanoušky a uživatele společnosti Microsoft skvělý start. Dostali totiž možnost mít na svém iPhonu jednotnou aplikaci Office, která zahrnovala všechny produktivní aplikace, jako je Word, PowerPoint, Excel a OneNote. Uživatelé iPadu však měli celý rok smůlu a museli tak používat samostatné aplikace, jako doposud. 

Microsoft přichází s dlouho očekávanou aplikací

Této divočině je ale konec, protože Microsoft konečně přinesl také sjednocenou aplikaci Office i pro iPad. Pokud tedy patříte mezi uživatele iPadu a kancelářského balíčku Office, můžete si jednotnou aplikaci stáhnout z App Storu. 

Microsoft

Zdroj: PhoneArena

V podstatě budete moci jedinou aplikací otevřít další aplikace spadající do kancelářského balíčku Office. Na úvodní obrazovce (aplikace Office) budete mít na výběr, kterou aplikaci chcete konkrétně spustit. K výběru bude Word, Excel, PowerPoint a OneNote. Jedná se samozřejmě o mnohem pohodlnější ovládání, neboť se nemusíte neustále přepínat mezi jednotlivými aplikacemi. 

Aplikaci Office lze stáhnout zdarma, ovšem vyžaduje předplatné Office 365. I nadále si ale můžete stáhnout jednotlivé aplikace z kancelářského balíčku Office. Není prozatím jasné, zda Microsoft plánuje jejich existenci z App Storu odstranit, nebo ne. 

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Tomas Keller

17. 2. 2021, 13:37

Ták, ještě jednotná aplikace i pro Wokna a bude to fajn 😀

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim