reklama

Nové Garmin Enduro ohromí výdrží až 65 dní

Nové Garmin Enduro ohromí výdrží až 65 dní
2021-02-17T08:00:55+01:00
• 17. 2. 2021

Zdroj: garmin.com

Společnost Garmin dnes představila zbrusu nové hodinky Enduro. Pochlubit se mohou špičkovou výbavou, jakou disponují nejvyšší modely řady Fenix a také vysokou výdrží baterie na jedno nabití. Výrobce uvádí až 65 dní.

Garmin Enduro se zaměřením na extrémní výdrž

Hodinky Enduro jsou navrženy do těch nejextrémnějších podmínek pro opravdu náročné sportovce a vyznavače outdooru. Hodinky jsou vybaveny 1,4palcovým OLED displejem s rozlišením 280 x 280 pixelů. Displej nabízí velmi dobrou čitelnost na přímém slunečním světle a má v sobě integrovanou technologii pro solární dobíjení baterie.

Společnost Garmin uvádí, že hodinky Enduro vydrží na jedno nabití až 80 hodin v GPS záznamu, až 300 hodin v úsporném GPS režimu a až 65 dní v režimu chytrých hodinek. Výdrž v režimu GPS záznamu a úsporném GPS režimu je však podmíněna určitým časem, který musí být hodinky na přímém slunečním světle o intenzitě 50 000 luxů. V případě nepříznivých světelných podmínek pak bude výdrž nižší.

garmin enduro 1590x638x

Zdroj: garmin.com

Mezi standardní výbavu, na kterou jsou zvyklí uživatelé řady Fenix, patří kontinuální sledování srdečního tepu, pokročilé sledování spánku, sledování kalorií, měření saturace krve kyslíkem (pulzní oxymetr), funkce Body Battery, sledování dechu a mnoho dalšího.

Garmin Lily jsou nové hodinky pro ženy

Hodinky budou k dispozici ve dvou provedeních. Levnější varianta nabídne kovové tělo a luxusnější varianta bude k dispozici s titanovým tělem. Levnější varianta vyjde na 20 990 Kč a varianta s titanovým tělem vyjde o tři tisíce dráž na 23 990 Kč. Více se o nových hodinkách dozvíte na stránkách společnosti Garmin.

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat