reklama

Garmin Lily jsou nové hodinky pro ženy

Garmin Lily jsou nové hodinky pro ženy
2021-01-28T08:00:59+02:00
• 28. 1. 2021

Zdroj: Garmin.com/cs-CZ

Výhradně pro ženské pokolení si společnost Garmin připravila nové hodinky, které patří do série Lily a jsou dokonce na výběr dvě rozdílné konfigurace. Klasické provedení navíc ještě doprovází sportovní varianta s nižší cenovkou. Výrobce uvolní obě verze do oficiálního prodeje také v Česku, ale jejich dostupnost je zatím momentálně neznámá.

V jednoduchosti je krása

Klasická verze má polymerové pouzdro s ocelovým rámečkem a koženým řemínkem, kdežto sportovní verze je odlišena hliníkovým rámečkem a silikonovým řemínkem. Pod sklíčkem Gorilla Glass 3 se nachází monochromatický, ale kupodivu dotykový displej typu TFT LCD o velikosti 1 palec (240 x 201 pixelů).

Lily 2 8889x2528x

Zdroj: Garmin.com/cs-CZ

Velikost baterie nebyla přiblížena, ale mají vydržet až 5 dnů v provozu. Dále odolají vodě při plavání či sprchování, umí měřit tepovou frekvenci nebo okysličení krve. Polohu GPS bohužel budou určovat jen přes spárované zařízení. Sportovní nadšenci si mohou měřit aktivity jako je například jóga, běh, jízda na kole, plavání.

V provedení sport se ukážou tři barevné verze za cenu od 5 490 Kč vč. DPH, zatímco klasická obsahuje rovněž tři různé barvy, ale za vyšší cenu 6 990 Kč vč. DPH.

Lily 3 1045x312x

Zdroj: Garmin.com/cs-CZ

Zdroje: phonearena.com, buy.garmin.com, garmin.cz

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat