reklama

Oppo Find X3 o sobě prozrazuje nové informace

Oppo Find X3 o sobě prozrazuje nové informace
2021-02-16T20:27:25+01:00
• 17. 2. 2021

Zdroj: Androidauthority.com

Třetí pokračování produktové řady Find X stojí pomalu za dveřmi a společnost Oppo si neuhlídala nové zprávy kolem základního telefonu s názvem Find X3. Zařízení je mimo jiné ukrýváno pod kódovým označením PEDM00 a k němu se ještě připojí druhý zástupce v podobě PEEM00, ze kterého se v konečném výsledku stane o píď lepší Find X3 Pro. Výrobce by měl již každým dnem prozradit první oficiální informace.

Až čtyři modely

Oppo Find X3 má dorazit s displejem, který nabídne rozlišení 2 412 x 1 080 pixelů a proděravěný otvor pro selfie kamerku. Vnitřní šasi vyplní osmijádrový procesor Snapdragon 870 od Qualcommu, 8GB operační paměť RAM nebo interní úložiště o velikosti 256 GB. Dále čipová sada přinese grafický čip Adreno 650 a především podporu sítí 5. generace. I když neznáme přesnou velikost článku baterie, tak ji doplní technologie rychlého 65W nabíjení.

Posledním dílkem do skládačky je pro tuto chvíli 12,6MPx snímač a ten bude zřejmě umístěn v zadní části vedle ostatních objektivů. Model Find X3 Pro (PEEM00) minimálně získá výkonnější procesor Snapdragon 888 od Qualcommu. Ostatní prvky výbavy jsou bohužel stále pod rouškou tajnosti. Firma Oppo přejde k oznámení během příštího měsíce, přičemž celou sestavu poskládají z Find X3, Find X3 Pro, Find X3 Lite, Find X3 Neo.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim