reklama

Oppo Find X3 o sobě prozrazuje nové informace

Oppo Find X3 o sobě prozrazuje nové informace
2021-02-16T20:27:25+01:00
• 17. 2. 2021

Zdroj: Androidauthority.com

Třetí pokračování produktové řady Find X stojí pomalu za dveřmi a společnost Oppo si neuhlídala nové zprávy kolem základního telefonu s názvem Find X3. Zařízení je mimo jiné ukrýváno pod kódovým označením PEDM00 a k němu se ještě připojí druhý zástupce v podobě PEEM00, ze kterého se v konečném výsledku stane o píď lepší Find X3 Pro. Výrobce by měl již každým dnem prozradit první oficiální informace.

Až čtyři modely

Oppo Find X3 má dorazit s displejem, který nabídne rozlišení 2 412 x 1 080 pixelů a proděravěný otvor pro selfie kamerku. Vnitřní šasi vyplní osmijádrový procesor Snapdragon 870 od Qualcommu, 8GB operační paměť RAM nebo interní úložiště o velikosti 256 GB. Dále čipová sada přinese grafický čip Adreno 650 a především podporu sítí 5. generace. I když neznáme přesnou velikost článku baterie, tak ji doplní technologie rychlého 65W nabíjení.

Posledním dílkem do skládačky je pro tuto chvíli 12,6MPx snímač a ten bude zřejmě umístěn v zadní části vedle ostatních objektivů. Model Find X3 Pro (PEEM00) minimálně získá výkonnější procesor Snapdragon 888 od Qualcommu. Ostatní prvky výbavy jsou bohužel stále pod rouškou tajnosti. Firma Oppo přejde k oznámení během příštího měsíce, přičemž celou sestavu poskládají z Find X3, Find X3 Pro, Find X3 Lite, Find X3 Neo.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat