reklama

AirPods 3 budou mít nový design a funkce

AirPods 3 budou mít nový design a funkce
2021-02-26T15:00:40+01:00
• 26. 2. 2021

zdroj: 9to5Mac

U AirPods 3 se očekává nový design, který bude ve stylu AirPods Pro. To naznačují také nedávno uniklé fotky zachycující údajně nová bezdrátová sluchátka od Applu. Co lze od nových sluchátek očekávat?

AirPods 3

Fotky, které sdílelo 52audio, demonstrují nový design, který zdůrazňuje silikonové koncovky do uší, přepracované nabíjecí pouzdro a další novinky. Oproti klasické druhé generaci budou sluchátka jednoznačně kratší a nabídnou vyměnitelné silikonové koncovky. 

AirPods 3

Zdroj: 9to5Mac

Největší změnou ale bude celková funkce sluchátek. Zatímco sluchátka AirPods 1 a 2 tzv. na uchu ležela, v případě AirPods 3 budou přímo v uchu, a to díky špuntům. Nabíjecí pouzdro dozraje také velkých změn. Pouzdro bude menší a užší. AirPods 3 mimo jiné nabídnou Force Sensor, tedy ovládací prvky jako AirPods Pro. 

AirPods 3 AirPods 3 AirPods 3

Zdroj: 9to5Mac

Sluchátka budou umět vyrovnávat tlak, což se hodí ve chvíli, kdy jej budete delší dobu nosit. Měli bychom se dočkat také funkce Spatial Audio, aktivní potlačení hluku a další. Cena by se měla pohybovat kolem 150 dolarů (cca 3 200 Kč bez DPH) a v prodeji sluchátka budou v průběhu března 2021.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim