reklama

Podle známého analytika Kua se letos konečně dočkáme AirTags a nových AirPods

Podle známého analytika Kua se letos konečně dočkáme AirTags a nových AirPods
2021-01-05T11:30:47+01:00
• 5. 1. 2021

Zdroj: Systweak

Již opravdu dlouhou dobu se spekuluje o chytrém přívěšku s názvem AirTag pro lokalizaci třeba vašich klíčů. Ten je však stále v nedohlednu. Podle nejnovějších informací od známého a relativně spolehlivého analytika Ming Chi Kua se jich dočkáme už letos.

Letos dorazí AirTags, nové AirPods a také první AR zařízení

Zmínky o AirTags byly objeveny v iOS již v iOS 13, a přesto jsme se jich ani vloni v roce 2020 nakonec nedočkali. AirTag pro nalezení vašich věcí mají dorazit už letos. V praxi se mělo jednat o jakýsi chytrý přívěšek, prostřednictvím kterého budete moci najít například své klíče, a to přes mobilní aplikaci Find My. Samozřejmě tímto přívěškem budete moci dohledat i jiné předměty, jako je například peněženka, batoh a další.

AirTags bude ve dvou velikostech

33371 58421 000 lead AirTags and Find My xl 870x485x

Zdroj: appleinsider.com

Stejně tak se máme dočkat nějakého zařízení umožňující rozšířenou realitu (AR). Může se tak jednat o chytré brýle, o kterých se již delší dobu také spekuluje.

V přípravě jsou také údajně nová sluchátka AirPods Pro Lite (neboli AirPods 3 s designem AirPods Pro ale bez aktivního potlačení hluku) a také nový iPad Pro s miniLED displejem. O tom jsme vás ale informovali již dříve.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim