reklama

Galaxy Watch Active 2 získávají významnou aktualizaci a novou barevnou variantu

Galaxy Watch Active 2 získávají významnou aktualizaci a novou barevnou variantu
2021-01-16T19:30:16+01:00
• 16. 1. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Samsung sice zatím letos nepředstavil žádné nové chytré hodinky a posledním modelem tak zůstávají Galaxy Watch 3 (recenze). Výrobce ale myslí i na svůj starší model Galaxy Watch Active 2, který na keynote po boku Galaxy S21 představil v nové barvě a také přináší novou aktualizaci.

Galaxy Watch Active 2 dostávají nové funkce

Nová aktualizace hodinek přináší pokročilejší sledování vašeho zdraví v čele s novými programy cvičení na doma. Rychlejší je nyní automatický detekce cvičení a podrobnější statistiky dostanete u vašeho skóre spánku. Nově také budete mít možnost sdílet vaše kroky s přáteli přímo v aplikace Samsung Health a soupeřit s nimi.

galaxy watch active2 kv image pc 2nd 1920x817x

Nová barevná varianta; zdroj: Samsung

Přidaná je aplikace SmartThings Find, kdy můžete najít lokaci vašich hodinek na mapě. Nová je také aplikace na mytí rukou, která po stažení dokáže automaticky detekovat právě tuto činnost a měřit její čas. Aktualizace o velikosti zhruba 85 MB je zatím dostupná v Jižní Koreji a Kanadě. Další země budou následovat.

Hodinky Samsung Galaxy Watch Active 2 (recenze) se také dočkaly nové barevné varianty – Rose Gold s fialovým páskem. Ta má právě ladit s nově představeným telefonem Galaxy S21 ve stejné kombinaci.

galaxy watch 1200x700x

Zdroj: GSMArena

Zdroje: gsmarena.com, sammobile.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim