reklama

Apple se má opřít do předplatného, údajně se chystá Podcast+, Stocks+ a Mail+

Apple se má opřít do předplatného, údajně se chystá Podcast+, Stocks+ a Mail+
2021-01-09T15:00:58+02:00
• 9. 1. 2021

Zdroj: Apple

Apple stále rozšiřuje své služby předplatného. Kromě úložiště iCloud dnes můžete mít také Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade a v některých zemích také Apple News+ nebo Apple Fitness+. To vše pak zastřešuje Apple One. Tím to ale možná neskončí, údajně se chystá další předplatné.

Další služby předplatného do Apple One

Předplatné se pro Apple stává stále důležitější a příjem z něj vloni stoupl o 16 procent. Právě proto má chystat další služby předplatného. Podcast+ má nabídnout exkluzivní podcasty, podobně jako dnes začíná budovat exkluzivní pořady Spotify. Podcast+ má být součástí Apple Music bez dodatečného poplatku pro nynější předplatitele.

Apple Watch SE 1 6000x3368x

Zdroj: Dotekomanie.cz

Další službou má být Stocks+, které má nabídnout pokročilé finanční informace a informace o investicích. Nakonec Mail+ má obsahovat pokročilé funkce emailu jako je automatizace nebo naplánování odeslání. Dále se pak uvažuje také o Maps+ a Health+. Služba Maps+ by mohla být součástí chystaného Apple Car a druhá služba má obsahovat telemedicínu.

Co všechno nakonec spatří světlo světla se dozvíme postupem času. Nicméně sázka na předplatné je u Applu očividná.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim