reklama

Google Mapy dostávají novou funkci Go

Google Mapy dostávají novou funkci Go
2020-12-03T19:33:10+02:00
• 4. 12. 2020

Zdroj: 9to5google.com

3

Aplikace Google Mapy v tomto týdnu dostala novou funkci, která službu přiblížila k sociálním sítím. Budete moci se dozvědět více o místě, kde bydlíte nebo se nacházíte. Google ale nelení a máme zde další novinku, která nahradí záložku Dojíždění. Ve své podstatě dojde k jejímu rozšíření a přejmenování.

Google Mapy Go

Aplikace Google Mapy pro Android a iOS dostanou novou záložku Go, která bude obsahovat časté dotazy, případně trasy. Systém se pokusí zvýraznit nejčastěji používané, případně dojde na použití pokročilejších algoritmů a budou se nabízet ty nejužitečnější. Vše bude ale spojeno frekvencí.

V rámci nové karty ale nebude vše závislé jen na výběru interního systému samotné služby. Budete si moci jednotlivé trasy, nebo místa určení rovnou připnout. Díky tomu je budete mít vždy na dosah prstu a nebudete muset je dohledávat nebo vybírat ze seznamu. Budou umístěny v horní části.

Google Maps Go 2 1536x1536x

Zdroj: 9to5google.com

Google nespecifikoval, kolik můžeme mít připnutých bodů. Novinka se na vašem zařízení může objevit již dnes, případně si budete muset počkat, až dojde k aktivaci ze stran serverů Googlu.

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Josef Nožka

VIP 5. 12. 2020, 8:43

…kdyby už raději a tentokrát doopravdy vybarvili mapy, bílé a šedé silnice zvýraznili tak, aby se nám už neztrácely na tom nudném a převažujícím bílošedém podkladu, jo tomu bych říkal užitečná novinka 🙋

Oldrich Slezak

5. 12. 2020, 0:39

Místo těchto kravin by se měl splnit dlouholetý slib aby Google asistent konečně uměl český 🤔🤨 To by jistě ocenilo mnohonásobně více lidí než tahle blbost 🙄

Martin Čecháček

VIP 5. 12. 2020, 0:18

Další šmírování pod názvem trasovani

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim