reklama

Připravují se novinky od Motoroly se Snapdragony série 800

Připravují se novinky od Motoroly se Snapdragony série 800
2020-12-27T15:00:35+01:00
• 27. 12. 2020

Motorola Edge Plus; Zdroj: Dotekomanie.cz

Motorola se v poslední době soustřeďuje zejména na mobilní telefony střední třídy a té nižší. Některé modely jsou uvedeny také pod značkou Lenovo. S uvedením procesoru Snapdragon 888 se nechala společnost slyšet, že v dohledné době uvede právě smartphone s touto novinkou. Již nyní je více méně jasné, že prvním výrobcem ale bude Xiaomi s novinkami Mi 11.

Motorola a série Snapdragon 800

Spekulovalo se, že Motorola představí právě novinku Moto G s procesorem z nejvyšší řady od Qualcommu, ale ukazuje se, že se nebude jednat o top model. Zařízení s kódovým označením Nio má nabídnout Snapdragon 865 s 8 GB operační paměti a 128 GB prostoru pro data. Energii má dodávat baterie o kapacitě 5000 mAh a displej má mít velikost 6,7 palců s Full HD+ rozlišením. Zadní strana ponese sestavu foťáků s 64+16+2 MPx. Přední strana by pak měla mít kombo 16 a 8 MPx. Největší zajímavostí bude frekvence displeje, který bude nabízet atypických 105 Hz. Důvodem má být vylepšení kvality obrazu.

Hlavní novinka pro další rok bude mít samozřejmě Snapdragon 888. Bohužel o vlastnostech smartphonu se toho neví mnoho. Můžeme jen fádně uvést, že se nabídne WiFi 6, 5G, rychlé nabíjení a rychlejší displej. Chen Jin, generální obchodní ředitel ve společnosti Lenovo, která vlastní Motorolu, zveřejnil na svém účtu fotografii balení nepředstaveného modelu. Následně potvrdil, že se jedná o mobil se Snapdragon 888.

Motorola Snapdragon 888 600x800x

Zdroj: Chen Jin, generální ředitel Lenovo

Z fotografie toho moc vyčíst nelze, ale jedno je jasné. Smartphone je připraven na představení, takže se můžeme dočkat ze začátku příštího roku, možná již v první polovině ledna. Právě toto zařízení by mělo nabídnout konkurenci pro Samsung DeX, což více méně potvrdila sama společnost Motorola.

Zdroje: m.mydrivers.com, phonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim