reklama

Galaxy Store mění zaměření více na hry

Galaxy Store mění zaměření více na hry
2020-11-01T16:30:03+01:00
• 1. 11. 2020

Zdroj: Samsung

3

Systém Android má výhodu především v možnostech úprav a rozšíření. Ve své podstatě nejste omezeni jen na předinstalované služby a aplikace dodávané Googlem. Toho využívají i výrobci a příkladem je i Samsung, který má na svých smartphonech obchod Galaxy Store. Ten mění své zaměření.

Galaxy Store v novém

Alternativní obchod s aplikacemi a hrami od Samsungu byl skutečnou konkurencí a nabízel více méně podobný obsah a možnosti jako Obchod Play od Googlu. Tento typ konkurence je sice zdravý, ale v některých případech poněkud zbytečný. Samsung se proto rozhodl pro změnu, která z Galaxy Storu udělá více centrum na hry.

Nejde jen o zaměření. Původní aplikace přijde o čtyři základní sekce a budou nahrazeny jen dvěma. V původní verzi se nachází záložky Domácí, Hry, Pro Galaxy a Hodinky. Nově zde jsou jen Hry a Aplikace. Došlo i ke změně rozložení a úpravě jednotlivých boxů. Ty jsou větší a více se upřednostňují náhledové obrázky.

Galaxy Store Goes All in for Gaming 4 2000x1000x

Zdroj: Samsung

Samsung celkově láká na exkluzivní hry, systém odměn a také na Xbox Game Pass Ultimate a Xbox Game Pass. Mimo to láká i na hru Fortnite, která byla stažena z hlavních obchodů s aplikacemi. Galaxy Store ale není plnou konkurenci pro Obchod Play, jelikož verze od Samsungu je dostupná jen zařízeních Galaxy.

Zdroj: droid-life.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Jinak dle mě krok zpět, alespoň u záložky hodinky.

„Tento typ konkurence je sice zdraví“. Au au, to bolí…

Přemysl Vaculík

VIP 1. 11. 2020, 18:20

To je pravda, už opraveno, díky.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim