reklama

Snapchat uživatelům umožní skenovat etikety jídla a vína

Snapchat uživatelům umožní skenovat etikety jídla a vína
2020-10-25T19:49:10+01:00
• 26. 10. 2020

Zdroj: snapchat.com

Funkce Scan od Snapchatu je velmi užitečná díky své schopnosti identifikovat skladby hrající v pozadí, která je možná díky spolupráci s Shazamem. Rozpozná také zhruba 400 plemen psů a až 90 % všech známých rostlin. Nyní však tato funkce dostává vylepšení z oblasti gastronomie.

Snapchat konečně umožní uživatelům přidávat hudbu do jejich snapů

Snapchat nově přidává podporu pro etikety jídla a vína do řady svého vizuálního vyhledávání. Můžete tedy naskenovat etiketu na jídle či víně a aplikace vám zobrazí informace o produktu. Tato funkce by měla fungovat obdobně, jako jiné aplikace se stejným zaměřením, při naskenování čárového kódu byste pak měli vidět i nutriční hodnoty produktu.

snapchat jidlo 2400x1350x

zdroj: neowin.net

Funkce Snapchat’s Nutrition Scanner, která je poháněná společností Yuka, umožňuje uživatelům skenovat přibližně jeden milion potravinářských výrobků a zobrazit hodnocení kvality ingrediencí a již výše zmíněné nutriční hodnoty. Hodnocení je založeno na nutričním obsahu produktu, přítomnosti přísad a organické povaze. Informace o 12 milionech druhů vín jsou pak převzaty z online obchodu s vínem Vivino.

Zdroj: neowin.net

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim